вверх

Сьогодні: 29-березня-2024 07:36

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 16-травня-2010 20:53 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
Звісно, не скажу нічого нового, заявивши, що після зими дороги в місті у жахливому стані.В цій темі пропоную писати про те,на які дороги Франківська краще не потикатись.
Отже, в моєму районі:
- в. Манюха ( та, що з Бельведерської веде на Тичини мимо повороту на п"яний базар);
- в. Кармелюка ( мушу їздити , бо гараж у мене в ГБК на цій вулиці);
- в. Ленкавського ( особливо поворот на неї з в. Бельведерської , і сама вулиця за кондитерської фабрикою в сторону шкірфірми);
- в Набережна від повороту на Кармелюка і аж до кільця , що коло СІЛЬПО( якщо треба їхати в той бік, то їду по в. г. Мазепи, дорога теж погана, але краща від Набережної).
в. Довгу(смугу від Галицької до Бельведерської) в суботу відремонтували, каток стоїть, думаю що і смугу від Бельведерської до Галицької зроблять.
І наостанок. Сьогодні по в. Надрічній зразу за "Фаворитом" була величезна ( близько 50 метрів довжиною) і досить глибока ( вихлопна глушника була у воді) калюжа.Проїхав успішно, але переді-мною три машини заглохли. Першим заглох Москвич , за ним Опель і Ланос. Пасат, що їхав переді мною спершу спинився, але газував, я робив так само.Потім об"їхали тих трьох з правого боку.
Увага!!!Якщо вихлопна закрита водою то на холостих може заглохнути. Будете в моїй ситуації - не забувайте прогазовувати.
І наостанок. Наш мер Віктор Андрюсович Анушкевичус ( в народі АНЧОУС) балотувався на посаду під девізом: "ЄВРОПЕЙСЬКОМУ МІСТУ - ЄВРОПЕЙСЬКІ ДОРОГИ". Що з того вийшло - судіть самі. Як влучно сказав один з моїх знайомих:"АНЧОУС ДОБРИЙ ДО ПИВА А НЕ ДО МЕРА". :lol:

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-травня-2010 10:31 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 3122
Звідки: Івано-Фраківськ
Адсолютно згоден на рахунок Анчоуса!
Віктор Андрюсович не може бути мером файного міста!
Нам треба нашого західного господаря, який буде працювати день і ніч на благо міста, а не тільки на свою кишеню!
Але хто такого пустить до влади?

На рахунок доріг - я був в шоці коли заїхав у місто і виїхав на свою рідну об"їзну в районі вул. Хоткевича-Івасюка-Будівельників. Таких "доріг" я ще не бачив ніде і ніколи! Машини петляють від краю до краю проїжжої частини, які там правила? Їзда по зустрічній це абсолютно нормально, навіть не дивлячись на патрулі ДПС.
Я не знаю як ше не порозсипалися Івано-Франківські автомобілі.

І от як не дивно - дороги по області на тверду "четвірку", не гірше ніж в цілому по Західній Україні, а то інколи й краще.
А от в самому місті два роки ніхто їх не латав. Що там після зими - вони ще восени були в жахливому стані, зимою коли я приїжджав на Новий РІк, то я цього не помітив, бо дороги були покриті товстим шаром полірованного льоду, який ніхто навіть не пробував посипати(а може й не збиралися навіть) - кілько там тої зими? :lol:

При цьому всьому жодної латочки навіть на самій страшній ямі не було! Жодної машини ремонтників(та і самих їх) не бачив. А був я досить довго і по місту покатався нормально.

Про самі ями - бувають такі, що ти не те що можеш сісти на дно, заїхавши в неї, ти можеш перевернутися, якшо влетиш в неї на швидкості.

Загалом, треба міняти нашу владу! Гроші в місті є, але куди вони йдуть? :twisted:

_________________
Жуля МК Комфорт Чорна Перлина


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-травня-2010 09:35 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
Якщо коротко і без політики, то
найнебезпечніші дороги в Івано-Франківську:
- вул. Обїздна-Івасюка практично по всій довжині і проїжджій частині;
- вул. Г.Хоткевича - так само майже вся;
- вул. Миру (те саме);
- вул. Деповська - вздовж і впоперек;
- вул. Вовчинецька (місцями);
- вул. Бельведерська (більша частина);
:twisted:
- це з тих, де доводилось їздити. :(

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-травня-2010 19:46 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
Сьогодні латали в. Довгу з боку Бельведерської до Галицької.Латали вибірково, самі великі ями. А в них ще була вода. :no-no: Не стримався і спитав чи довго протримається такий ремонт. Відповідь шокувала: Знаємо , що не можна асфальт у воду. Але начальство :mad2: сказало, що ви через дощі 2 тижні байдикували, то ж тепер робіть, хоч в ямах і вода стоїть.
Блін, не ту країну назвали ГОНДУРАСОМ :twisted:

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-травня-2010 12:50 
Ас

Вік: 67
Повідомлення: 365
Звідки: ...
kuguar написав:
Сьогодні латали в. Довгу з боку Бельведерської до Галицької.Латали вибірково, самі великі ями. А в них ще була вода. :no-no: Не стримався і спитав чи довго протримається такий ремонт. Відповідь шокувала: Знаємо , що не можна асфальт у воду. Але начальство :mad2: сказало, що ви через дощі 2 тижні байдикували, то ж тепер робіть, хоч в ямах і вода стоїть.
Блін, не ту країну назвали ГОНДУРАСОМ :twisted:


Це тому, що коли ти купляєш флешку за 100 грн, то ти маєш на рік гарантії (хоча б на папері), а коли будуєш дорогу за купу грошей, то гарантії ніхто не дає, і таж сама фірма потім на наступний рік отримує ще кошти за ремонт дороги. Ну то хто собі ворог?

А до речі відмовитись від послуг цієї фірми не можна, бо це комунальна фірма, і тільки вона може виконувати роботи в вказаному місті, і сварити їх не можна бо вони такі бідні і нещасні. І витрати ви їх не [censored] бо у них грошей на нову (читай економічну) техніку не має, зато є гроші щоб навколо трактора(який за годину роботи коштує купу грошей) з лопатами стояти і ходити один поза одного. Зарплата ж то за час роботи а не від виробітку.

П.С. І узагалі я не розумію, як в країні з таким безробіттям і соціальною допомогою по безробіттю нема кому дороги будувати? ТО допомогу по безробіттю є звідки платити, а за роботу нема? Парадокс.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-серпня-2013 09:31 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
Хто сказав, що у Франеку погані дороги? Вам би сюди :lol:

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-серпня-2013 20:03 

Вік: 40
Повідомлення: 13
Звідки: Ивано-франковск
[quote="kuguar » Вс авг 18, 2013 08:31"]Хто сказав, що у Франеку погані дороги? Вам би сюди :lol:
Там хоть якийсь натяк на асфальт ! А так то мені здіється дощ то сильна штука !!!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2013 22:38 

Вік: 39
Повідомлення: 8
Звідки: Івано-Франківськ
Хто знає, яка дорога на Набережній? Щось там ніби ремонтували недавно (стояли знаки за кільцем на Мазепи) - нормально зробили чи краще містом?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-грудня-2013 09:56 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
Хто знає, яка дорога на Набережній?

Туди краще не їхати.

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-грудня-2013 11:24 
Ас

Вік: 67
Повідомлення: 365
Звідки: ...
На набережній? дорога? :lol: та звідки там дорога!
так, стежка гірська тай усе....


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-грудня-2013 11:29 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1861
Звідки: Донецк-Лисичанск-ГородРека - Украина!
IgorPopadyuk
С Днем Рождения!! :D
Счастья, здоровья, денег!!! :Brat:

_________________
Каждый самурай сам выбирает свой путь... БЖ
Каждый самурай достоин прихода утра... БЖ 2
Он или Она?
****
"О Господи, сделай моих врагов смешными. И Бог ниспослал это." Вольтер


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-грудня-2013 21:08 
Ас

Вік: 67
Повідомлення: 365
Звідки: ...
IgorPopadyuk
С Днем Рождения!! :D
Счастья, здоровья, денег!!! :Brat:


Спасибі! Спасибі! ваші слова тай до Бога у вуха!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-листопада-2014 18:43 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
Проїхався по відремонтованій Набережній. Слів нема. Ніби в Європу попав. Тепер з гаража - в гараж буду їхати по Довгій, Зв"язковій, попри університет і далі по набережній в ГБК :D .По кілометражу на пару сотень метрів більше. Розбита в. Кармелюка увійшла в історію.

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія