вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:04

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 143 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 24-січня-2012 00:07 

Вік: 41
Повідомлення: 10
Звідки: Запорожье
TORNADO написав:

На прошлой неделе был, взял визитку. Изготавливают индивидуально фаркопы. Снимут мерки и именно под твою машину все сделают. Цена 650 грн. Визитка дома валяется. На Зеленом люди живут - от тебя езды 5 минут.


На Зеленом я так понял в Запоржье? А можно координаты?


Востаннє редагувалось makler в 24-січня-2012 00:41, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2012 11:13 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
makler
В личке.

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2012 17:14 

Вік: 67
Повідомлення: 5
Звідки: ДОНЕЦК
ДОБРИЙ ДЕНЬ ВСЕМ! дело било ищо летом и решил я себе поставить фар коп нашел в интернете сайти с фар копами и решил занятса. чертижи били факопов а от рамеров небило ну тут я и полез под geely низ взял рулетку замерял все розмери и начал думать как лутчше зделать на городе нашел грушу и розем електро зять с вмв вибросил я за их на роботу вот тут и мне повезло все зачистил довел до ума . сделал чертижи в автокаде, все дитали виризали на лазирном станке и так дальше принес домой решил поставить подошол как две капли крипил за аленжерон на место где крипились буксировачние уголки так я их снял и туда поставил фар коп ну тапер на до задумавший о прицепи купил прицеп заципил к стати прицеп покупал за 200км от дома до етого нечиво не пробивал тягать на моей джулки ну все заципил привез домой подороги не привично било да и поворотов небило на прицепи ну всеравно решил попробивать на скорость по трасе 120км и все нармально.решили попробивать на груз взял на прицеп 25листов стенового гипсокатона и так дальше нагрузил по сами нехочу думал что непопрет поехала вот вам все испитания на фаркоп и прицеп с стати если найду чертежи на работе могу выложить Каму надо стати фаркоп получилса типа Босал .


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2012 17:59 
Пожирач Айрану
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 8429
Звідки: Всея Украина
Еле дочитал до конца! :bj: Стиль конечно своеобразный, но зато весело!
Особенно про Алена Жерона и остальных! :o

_________________
Скорее в сеть - тролли не кормлены!!!


Востаннє редагувалось Forzajuve999 в 20-лютого-2012 18:00, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2012 17:10 
Ас
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 462
Звідки: Ukraine
Ну чертежи выложи, будем ждать.Фото тоже выкладывай.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-лютого-2012 21:18 
Катаюсь без інструктора

Повідомлення: 152
Звідки: Киев
Forzajuve999 написав:
Еле дочитал до конца! :bj: Стиль конечно своеобразный



да уж . хотя бы точку где нить поставить , а то сложно влиться в слова.
А кто ставил на Емгранд фаркоп ? если можно , фото в студию .
:-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-квітня-2012 09:58 

Повідомлення: 14
Звідки: Черкассы
Я что насчет МК-2? Может у кого-то стоит, сделайте фотки, буду очень благодарен, а то достали уже своими сверхценами.
Оказывается можно любо где взять фаркоп и самому прицепить его, и только розетку приконектить на СТО за 150 грн, чтобы с гарантии не слететь.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-квітня-2012 12:36 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
shpion написав:
Я что насчет МК-2?

viewtopic.php?p=337588#p337588

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 11-квітня-2012 12:52 

Повідомлення: 14
Звідки: Черкассы
 !  Moderator -= INFerNO =-:
http://forum.geely-club.com.ua/viewtopic.php?p=327205#p327205


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-травня-2012 12:15 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
TORNADO
Какой-то Ваш местный производитель (то ли Патриот, то ли Пионер) начал делать фаркопы на Эмгранд, продает их через магазины АИС, но цена более 1400 грн.
Может знаешь кто это?

Про мое желание поставить на фаркоп крепление для двух великов:
viewtopic.php?f=59&t=2193&p=347945#p347945
не увенчалось успехом.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-травня-2012 21:24 
Трохи за кермом

Вік: 40
Повідомлення: 95
Звідки: Бровары
Aleks821 написав:
Может кто знает в скольких точках держится фаркоп?

1- за Балку 2- ланжироны 3-по центру там где запаска-чтобы не разболтало и не повело те же ланжироны..


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2012 14:34 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
LiS
Полигон Авто клепает защиты, фаркопы и т.д. http://poligonavto.com/price_list.php

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2012 15:12 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
TORNADO
Увидел их бус в Киеве, запомнил телефон. :-)
Остальным тоже ссылка пригодится. Но на сайте нет ни одной цены. Несерьезно это. Цена на Эмгранд 1520 (съемный крюк) и 2190(быстросъемная вставка). :shock: :? В АИСе предлагали дешевле их же фаркопы.
Хотя смысла в съемном крюке не вижу, пропилы на бампере всё равно надо делать и приснятии крюка ээти "кишки" будут видны.
Меня неоднократно догоняли в Киеве, и фаркоп свою работу выполнил :lol: хотя у меня очень спокойный стиль езды.
Подождем Харьковского или Винницкого изготовления, наверняка дешевле будет простая сварная конструкция.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2012 00:36 

Повідомлення: 14
Звідки: Черкассы
Вот забабахали с отцом на МК-2
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Кстати, можем повторить ;-)


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2012 12:03 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
shpion
Сами что ли варили или готовый купили?

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-липня-2012 19:56 

Повідомлення: 14
Звідки: Черкассы
Все сами, для себя :ay:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2012 23:19 
Учень

Вік: 36
Повідомлення: 28
Звідки: Киев
Придбав фаркоп в Києві на Перова - 450грн. Встановлення не таке просте як здається, в штатні отвори підходить але продавець пояснив що потрібно просверлювати ланжерон повністью встановлювати болти які йдуть у комплекті - М12 (штатна різьба - М10), в пустоту ланжерона встановити втулки також з комплекту. Короче годинки 3 так погрався, ще й сам фаркоп не підходив (по центру додаткова пластина впирається в нішу запаски і не дає сісти як потрібно), буду зрізати. Після не хитрих операцій сподіваюсь все стане на місце. Детальні фото надішлю якщо не забуду їх зробити). Хтось скаже чи варто приварити по нормальному пластину по центру фаркопа і закріпити її ? Думаю все таки варто було б, та всі хто поряд заявляють що толку з неї мало і не дуже вона там потрібна оскільки метал ніши запаски дуже тонкий - 0,3 мм. В когось є досвід експлуатації таких варіантів з кріпленням ф-па тільки з боків?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2012 23:45 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
Рамон
У меня стоит такой же, они изначально немного кривые, но у меня болты вкручивались в места крепления буксирных скоб с обеих сторон. Сейчас таких нет на МК?
По центру я его закрепил, подробнее в бортовике можешь глянуть.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-жовтня-2012 01:03 
Учень

Вік: 36
Повідомлення: 28
Звідки: Киев
Все є, продавець розказав про типу "правильну установку", штатні місця кріплення типу не надійні, і краще зробити інакше. В принципі я зрозумів і майже зробив, фото викладу завтра.

Добавлено спустя 18 часов 13 минут 31 секунду:
Для початку зрізав пластину по центру фаркопа ....

Добавлено спустя 5 минут 17 секунд:
Кріплення виглядає так:

Добавлено спустя 3 минуты 33 секунды:
В пустоту ланжерона ставиться втулка щоб не стиснути його при затяжці, тому отвори зверху великого діаметра.

Добавлено спустя 8 минут 11 секунд:
..........


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-жовтня-2012 18:30 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
Рамон
Здесь у меня фото крепления фаркопа:
viewtopic.php?f=59&t=2193&start=75
А зачем насквозь через лонжерон я не понял :? За одну буксирную петлю можно тянуть свой же вес, за две петли и подавно укладываемся в 800 кг. Петли выкручиваются и теми же болтами прикручивается фаркоп. Я немного пропилил одно отверстие круглым напильником, чтобы он стал ровнее. По центру бампера внизу необходимо сделать прорезь для усилительного элемента. Даже со снятым фаркопом ее незаметно.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2012 09:46 
Учень

Вік: 36
Повідомлення: 28
Звідки: Киев
[quote="LiS"]
Такий комплект кріплення передбачений з фаркопом. Так ніби надійніше. В мене немає кріплення по центру оскільки з ним ф-оп не ставав тому вирішив закріпити тільки так - для міцності)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2012 10:07 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Рамон написав:
В мене немає кріплення по центру оскільки з ним ф-оп не ставав тому вирішив закріпити тільки так - для міцності)

Крепости ты этим не добавил, а вот по центру крепить надо в обязательном порядке, т.к. от нагрузки происходит деформация трубы и в конце концов она лопнет по сварке на креплении к лонжеронам.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2012 13:06 
Учень

Вік: 36
Повідомлення: 28
Звідки: Киев
aleks6114 написав:
Крепости ты этим не добавил, а вот по центру крепить надо в обязательном порядке, т.к. от нагрузки происходит деформация трубы и в конце концов она лопнет по сварке на креплении к лонжеронам.

Я теж над цим думав..., при можливості потрібно приварити...


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-жовтня-2012 09:56 

Повідомлення: 14
Звідки: Черкассы
Интересно, к чему вы собираетесь крепить по центру? К жести? Не смешите.
Штатные места, где проушина буксировочная крепиться весьма надежные. Хотя бы сравните длину проушины и какое плече при этом получается, а она рассчитана на буксировку авто. Фаркоп же крепиться за две стороны и плече у него по меньше будет и груз в два раза меньший буксируется. Так что не стоит заморачиваться.
А онанизм с просверливанием лонжерона и завтуливанием вообще считаю тупостью. Со временем нижние отверстия разобьются, так как верхняя часть лонжерона по любому будет поддаваться деформации.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-жовтня-2012 22:08 
Учень

Вік: 36
Повідомлення: 28
Звідки: Киев
shpion написав:
А онанизм с просверливанием лонжерона и завтуливанием вообще считаю тупостью. Со временем нижние отверстия разобьются, так как верхняя часть лонжерона по любому будет поддаваться деформации.


Втулки в лонжероні передбачені для того щоб цього не було. Верхня і нижня частини лонжерона впираються в тулку в яку вставлений болт кріплення.

Все що зробив можливо і зайве, але тільки тому, що типу вік живи - вік учись, не маю уявлення яке навантаження на місцях кріплення під час перевезення вантажу, і порівнювати з буксируванням не варто оскільки враховуйте навантаження під час гальмування особливо екстренного з вантажем позаду.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 143 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія