вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:39

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 306 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 18-вересня-2018 18:00 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
и ввариванием труб????

каких труб???
куда вваривать???
:shock:

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-вересня-2018 20:26 
Учень

Вік: 44
Повідомлення: 28
Звідки: Запорожье
Ну насколько я начитался и насмотрелся youtube то вместо первого катализатора (коллекторного) в бочку вваривается перфорированная труба и уплотняется какой-то не горючей мин ватой, а вместо второго вваривается не стронгер а просто труба.

Но суть вопроса не в том что??? и куда???


А ГДЕ ЭТО можно сделать в ЗАПОРОЖЬЕ???


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-вересня-2018 20:52 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
не в том что??? и куда???

Катализатор просто выбивается перфоратором вниз на разборном изгибе - авто станет немного звонче.
А вот вопрос: где второй катализатор, и кто его придумал?
Или тогда все резонаторы под днищем на трубы поменять??? :bj:

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2020 21:12 
Учень

Повідомлення: 32
Звідки: хмельницька обл. білогір'я
доброго здоров'я дорогі форумчани.
Багато інфи перелистав по причині роботи авто без каталізатора і багато інфи суперечливої. А машина вже не може в гараж заїхати, там підйом на висоту підмуровки (20 - 30 см.). В мене авто 2008 р.в. з з двома катами і одною лямдою (як я потім вияснив). По джилі з двома лямдами інфи предостатньо. А з моєю майже немає. Чи потрібно прошивати, стронгер, полумягасник їх обов'язково. Спеціально купив рідину для прочистки вихлопної системи прямо в прийомну трубу дроселя нічого не помогло. Зняв ту бандуру і напшикав туди очисника карбюратора позатикав і оставив на сутки, через сутки ще раз напшикав і знову закрив трубу з обох сторін. Коли я знімав то щось калатало в другому бочоночці (я то думав що в мене один кат) я його витрушувати, а воно не випадає. І тут потрібно терміново їхати. А воно і після пшикань не продувається. Беру болгарку і вирізаю вікно в тому бочоночці що калатав - виявляється там кат, половина розкришилася а половина ціла, але забита цією пилюкою з ката (деся я наскочив на горбик бо була невелика вмятина). Я вичистив бачоночка і заварив вже пустого. Поставив на місце і запустив двигун. Авто по звуку як робила так і робить. Була присутня дружина питаю її як звук слабший сильніший. А вона як було так і залишилося. "чек" не горить. По трасі коли давиш на гашетку відчувається прискорення, але потрібно подивитися на компі ругулювання газу - на 40 км 2 поділки погасли.
Мій висновок : - спокійно вирізаєте другий кат (маленький не зачіпав, бо він получив 4-х кратну очистку і продувася дуже легко)
звук не міняється, машина реально прискорюється. По паливу потрібно засікти розхід газу/бензину


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-квітня-2022 22:04 
Біля керма

Вік: 45
Повідомлення: 68
Звідки: был Луганск, теперь Тараща
Ничего не понял. Вот на єтом видео катализатор не под машиной. https://www.youtube.com/watch?v=FlfDa2SX_mg. Это более новый вариант на видео?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-травня-2023 17:04 

Вік: 34
Повідомлення: 13
Звідки: Кропивницький
У меня катализатор пока есть, но думаю что если придется, то наверное буду новый ставить хотя и ценник кусается. Но если введут тех.осмотр а все к этому идет то все равно нужно будет ставить его


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 306 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 9, 10, 11, 12, 13


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія