вверх

Текущее время: 24-ноя-2020 09:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 304 ]  Пред.   На страницу    1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 18-сен-2018 18:00 
Автомеханик

и ввариванием труб????

каких труб???
куда вваривать???
:shock:

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2

Сообщение Добавлено: 25-сен-2018 20:26 
Ученик

Ну насколько я начитался и насмотрелся youtube то вместо первого катализатора (коллекторного) в бочку вваривается перфорированная труба и уплотняется какой-то не горючей мин ватой, а вместо второго вваривается не стронгер а просто труба.

Но суть вопроса не в том что??? и куда???

А ГДЕ ЭТО можно сделать в ЗАПОРОЖЬЕ???

У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 25-сен-2018 20:52 
Автомеханик

не в том что??? и куда???

Катализатор просто выбивается перфоратором вниз на разборном изгибе - авто станет немного звонче.
А вот вопрос: где второй катализатор, и кто его придумал?
Или тогда все резонаторы под днищем на трубы поменять??? :bj:

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2

Сообщение Добавлено: 20-ноя-2020 21:12 
Ученик

доброго здоров'я дорогі форумчани.
Багато інфи перелистав по причині роботи авто без каталізатора і багато інфи суперечливої. А машина вже не може в гараж заїхати, там підйом на висоту підмуровки (20 - 30 см.). В мене авто 2008 р.в. з з двома катами і одною лямдою (як я потім вияснив). По джилі з двома лямдами інфи предостатньо. А з моєю майже немає. Чи потрібно прошивати, стронгер, полумягасник їх обов'язково. Спеціально купив рідину для прочистки вихлопної системи прямо в прийомну трубу дроселя нічого не помогло. Зняв ту бандуру і напшикав туди очисника карбюратора позатикав і оставив на сутки, через сутки ще раз напшикав і знову закрив трубу з обох сторін. Коли я знімав то щось калатало в другому бочоночці (я то думав що в мене один кат) я його витрушувати, а воно не випадає. І тут потрібно терміново їхати. А воно і після пшикань не продувається. Беру болгарку і вирізаю вікно в тому бочоночці що калатав - виявляється там кат, половина розкришилася а половина ціла, але забита цією пилюкою з ката (деся я наскочив на горбик бо була невелика вмятина). Я вичистив бачоночка і заварив вже пустого. Поставив на місце і запустив двигун. Авто по звуку як робила так і робить. Була присутня дружина питаю її як звук слабший сильніший. А вона як було так і залишилося. "чек" не горить. По трасі коли давиш на гашетку відчувається прискорення, але потрібно подивитися на компі ругулювання газу - на 40 км 2 поділки погасли.
Мій висновок : - спокійно вирізаєте другий кат (маленький не зачіпав, бо він получив 4-х кратну очистку і продувася дуже легко)
звук не міняється, машина реально прискорюється. По паливу потрібно засікти розхід газу/бензину

Профиль Отправить email   

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 304 ]  Пред.   На страницу    1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]