вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:32

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 01-лютого-2012 17:37 
Ас
Аватар користувача

Повідомлення: 483
Звідки: Днепропетровск
ЧТО ПИСАЛ ТИПА ОБГОН НА ПЕРЕКРЕСТКЕ!!!!



Текст:
До Самарського районного Суду
м. Дніпропетровська
49112, м. Дніпропетровськ, вул. Електрична,1а

ПОЗИВАЧ: ФИО
Индекс тел. И адрес обязательно

ВІДПОВІДАЧ 1: Управління МВС Україні в
Кіровоградській області
Відділ ДАЇ з обслуговування міста Кіровограда
при УМВС Україні в Кіровоградській області
25030, м. Кіровоград, Панфіловців вул., 22-б
Тел: (0522) 35 7506, (0522) 35 7539

ВІДПОВІДАЧ 2: Суб’єкт владних повноважень
в особі інспектора ДПС в Кіровоградській області
Старшого лейтенанта
ФИО (н.з 0000)
25030, м. Кіровоград, Панфіловців вул., 22-б
Тел: (0522) 35 7506, (0522) 35 7539



АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
Про скасування постанови № ВА 216119 від 02 жовтня 2010 року по справі про адміністративне правопорушення

Звільнено від сплати судового збору відповідно до ст..288 КпАП України.
Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст..288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
Постановою інспектора ДПС в Кіровоградській області старшого лейтенанта ФИО (надалі по тексту – інспектор) серія № ВА 216119 по справі про адміністративне правопорушення від 02 жовтня 2010 року мене було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та було накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 425 гривень.
Вважаю дану постанову необґрунтованою, такою що не відповідає нормам КупАП. Під час винесення постанови не дотримано вимоги статей 245, 276, 280 КУпАП відповідно до яких завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи.
При розгляді справи не були з’ясовані і доведені обставини, які б свідчили, що в моїх діях є ознаки проступку, за який законом встановлено адміністративну відповідальність.
Вважаю постанову інспектора незаконною та такою, що підлягає скасуванню за таких підстав.
02 жовтня 2010 року о 9 год я рухався автомобілем GELLY, , державний номерний знак АК 0000 СР по автодорозі Кіровоград –Знамянка 695 км мене було зупинено інспектором ДАІ. Зі слів інспектора я порушив правила обгону на перехресті. Доказів порушення мною ПДР, як того потребує Ст. 251 КУпАП (показання технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки) інспектор не надав. Після цього, не взявши до уваги моїх доводів та доводів свідка, що був зупинений разом котрого я обігнав, інспектор, забрав мої документи (техпаспорт та права водія) та направився до службового автомобіля. Склавши протокол про адміністративне порушення, інспектор зазначив там свідка котрий може підтвердити , що я робив обгін до перехрестя і в свій ряд повернувся завчасно . У свою чергу, я, ознайомлюючись з протоколом про адміністративне правопорушення, в розділі де вказуються пояснення особи, що притягається до адміністративної відповідальності написав, «Обгон совершил до перекрестка и сплошную линию не пересекал», не з годен з обвинуваченнями інспектора через те, що не виконував ніякого обгону на перехресті та маю свідка того, що не порушував ПДР, це ФИО, що проживає за адресою м.Дніпропетровськ …………….

Крім того, слід вказати, що відповідно до ст.71 ч.2 КАС України, обов’язок доказування правомірності своїх дій в даному випадку покладено на відповідача.
На підставі вищевикладеного та керуючись статтями 280, 287, 288, 289, 293 КУпАП, статтями 2, 6, 17, 18, 19, 71, 104, 105, Кодексу адміністративного судочинства України.

ПРОШУ:

1. Прийняти дану Позовну заяву до провадження.
2. Повідомити мене про час і місце розгляду справи.
3. Визнати дії Відповідача - інспектора ДПС в Кіровоградській області Старшого лейтенанта ФИО щодо притягнення ФИО. до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення на підставі Постанови № ВА 216119 від 02.10.2010 року у справі про адміністративне правопорушення, протиправними.
4. Визнати протиправною та скасувати Постанову про притягнення до адміністративної відповідальності серія ВА 216119 від 02.10.2010 року у розмірі 425 грн. та закрити справу, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.
5. На судове засідання запросити:

В особі відповідача: ФИО,
Управління МВС Україні в Кіровоградській області Відділ ДАЇ з обслуговування міста Кіровограда при УМВС Україні в Кіровоградській області
25030, м. Кіровоград, Панфіловців вул., 22-б
В особі свідка: ФИО
49000, м.Дніпропетровськ ..........
До заяви додаються:
1. Копія Позовної заяви стороні по справі – на 2-х арк. (3 екземпляри)
2. Копія Постанови про адміністративне правопорушення № ВА 216119 від 02.10.2010 року (3 екземпляри).
3. Копія Протоколу про адміністративне правопорушення ВА1 №076322 від 02.10.2010 року (3 екземпляри)
4. Копія посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. (3 екземпляри)



Дата ФИО

Зображення


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія