вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 12:53

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 20-липня-2010 23:38 
Учень

Повідомлення: 49
Звідки: Киев
Шановні позичальники "Єврокапіталу"!

Під час одного із судових засідань юрист "Єврокапіталу" – тієї компанії, якій ви платите чималу частину свого щомісячного прибутку, сказав, що ці "КЛОУНИ" :shock: (тобто ви, з чиїх платежів, зокрема, він отримує зарплату) не зможуть відстояти свої права у суді, бо все куплено.

Як засвідчив досвід, він помилився. Навіть в Оболонському райсуді м. Києва, де "Єврокапітал" має добрі зв'язки, є чесні судді (наприклад, Таргоній, Шевченко). Остання перемога в Апеляційному суді м. Києва засвідчила, що правда є і там. :D

Звісно, є чимало поразок, але вважаю, що спробувати відстояти свої права треба ВСІМ, тим паче що ціна спроби = 120 грн. (плата за інформаційно-технічне обслуговування судового процесу).

Звісно, можна вважати, що все дарма, все куплено, тоді ви у подвійному програші. :oops:
По-перше, переплачуєте великі суми "Єврокапіталу" на підставі незаконних пунктів договорів.
По-друге, принижуєте себе, оскільки платите тим, хто вважає вас "клоунами".


Для тих, хто наважиться звернутися до суду, – ЗРАЗОК ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ.

Приєднання файлів:
ПОЗОВ.doc



Порядок звернення до суду. :rtfm2:

1. Звернутися до районного (державного) суду може будь-який позичальник (у тому числі ті, у кого в договорі є "Третейська оговорка" – див. п. 10.1 договору).
Таке право дає вам Закон України «Про захист прав споживачів».
Мотивація – на сторінках 1, 2, 3 позовної заяви.

Позивачі, у кого такої оговорки немає, просто можуть видалити цю мотивацію з позовної заяви.


2. На даний час de facto "сформувалися" три категорії постраждалих:
• ті, хто не платив підвищені платежі, і на кого подав до суду "Єврокапітал";
• ті, хто сплачує підвищені платежі щомісяця;
• ті, хто достроково погасив кредит з підвищеними платежами.

Перша категорія може використати даний зразок для подачі як самостійного, так і зустрічного позову (якщо уже триває суд за ініціативою "Єврокапіталу").

Друга категорія може звернутися до суду у будь-який час.

Третя категорія може звернутися до суду протягом трьох років після дострокового погашення кредиту.


3. Можна звернутися до Оболонського райсуду м. Києва (за місцезнаходженням відповідача), а можна – І КРАЩЕ (!) – за СВОЇМ МІСЦЕПРОЖИВАННЯМ.
Таке право вам дає ч. 5 ст. 110 Цивільного процесуального кодексу України.
Очевидно, що шанси на підкуп незнайомого судді у віддаленій області України "Єврокапіталом" значно менше, ніж в Оболонському суді, з яким "Єврокапітал" тісно співпрацює.


4. Хто може подавати позов – сам позичальник чи його представник (представник не обов'язково має бути адвокатом чи навіть юристом).
Наприклад, чоловік-позичальник працює з ранку до ночі, у нього немає часу ходити на судові засідання.
Тоді він може дати довіреність дружині-домогосподарці.
Довіреність фізичної особи повинна бути посвідчена нотаріально або посадовою особою організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на службі, стаціонарному лікуванні чи за рішенням суду, або за місцем його проживання. "Не нотаріальні" довіреності - безкоштовні!!!


5. Який алгоритм подання позовної заяви:

а) Почитайте Цивільний процесуальний кодекс України http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1618-15
Особливу увагу зверніть на глави 3, 4 розділу 1; глави 2, 3, 4, 5, 8 розділу 3.

б) Напишіть позовну заяву, використовуючи шаблон та ВАШІ дані.
Адаптуйте її під свої обставини!

в) Якщо вирішили подавати до суду за місцем проживання – зробіть у позовній заяві посилання на ч. 5 ст. 110 Цивільного процесуального кодексу України.

в) Заплатіть 120 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Сплатити можна у будь-якому відділенні будь-якого банку.
Різниця – лише у розмірі комісії – від 1 до 10 грн.

г) Реквізити суду можна дізнатися або на дошці оголошень у суді, або тут – http://court.gov.ua/sudy/

д) Роздрукуйте позовну заяву, додайте потрібні додатки. Всі додатки – мають бути копіями (крім квитанції про сплату 120 грн., вона має бути в оригіналі).

е) Зробіть копію позовної заяви та усіх додатків і підпишіть "Для відповідача".

є) Перечитайте ст. 119 Цивільного процесуального кодексу України – чи все ви правильно зробили.

ж) Подайте позовну заяву особисто до канцелярії суду, чи надішліть її поштою (рекомендованим листом). Якщо подаєте особисто, роздрукуйте ще один примірник позовної заяви – у канцелярії на ньому мають поставити штамп із позначкою дати подання.

УСПІХІВ! :ay:

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!!! ЗАХИЩАЙТЕ СВОЇ ПРАВА ТА СВОЇ ГРОШІ!!! :hi:


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль   
 


Повідомлення Додано: 21-липня-2010 09:09 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
Обсуждение темы ведется тут:
http://geely-club.com.ua/forum/viewtopi ... 43&start=0

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-липня-2010 22:42 
Учень

Повідомлення: 47
Звідки: Николаев
Очень интересный документ.
В запереченнях на позовні заяви юрист Еврокапитала будет писать, что образец вашего кредитного договора зарегистрирован в Держфінпослуг та визнан законним.

Это ложь. Почитайте и убедитесь сами. Используйте в своей борьбе с ЕК. :rtfm2: :?


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-серпня-2010 16:25 
Учень

Повідомлення: 49
Звідки: Киев
ВАЖНО!!! :bc:

ПО ПОВОДУ ТРЕТЕЙСКОЙ ОГОВОРКИ :victory:

И те, у кого она есть, и те, у кого ее нет, могут подавать иск (НА СВОЙ ВЫБОР) как по месту нахождения ответчика ("Еврокапитала"), так и по своему месту жительства!!!
Такое право Вам дает ч. 5 ст. 110 Цивільного процесуального кодексу України (т. к. иск связан с защитой прав потребителя).
По месту жительства даже лучше, т. к. меньше шансов, что "Еврокапитал" найдет выход на местных судей.

Теперь по поводу третейской оговорки. Смело подавайте иск в суд, ДАЖЕ БЕЗ ПРЕДВАРИТЕЛЬНОГО ПРИЗНАНИЯ ЕЕ НЕДЕЙСТВИТЕЛЬНОЙ. Эта третейская оговорка НИЧТОЖНАЯ (нікчемна), а значит, не требует признания недействительной в судебном порядке!!!

ПРОСТО ВКЛЮЧИТЕ ЭТОТ ФРАГМЕНТ В СВОЕ ИСКОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ:

Щодо визначення підсудності справи

Між Позивачем та Відповідачем було укладено Кредитний договір від **.**.200* року № **** (далі – Договір) про надання кредиту у сумі ***** гривень на придбання автотранспортного засобу. Пунктом 10.1 Договору передбачено, що усі спори, які виникають між сторонами, будуть передаватися для остаточного врегулювання на розгляд постійно діючого Третейського суду при Асоціації «Бізнес центр “Правозахист”». Проте даний пункт договору є нікчемним.

Відповідно до п. 23 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів» даний кредит є споживчим.
Відповідно до визначення поняття “споживач”, що дається у пункті 22 частини першої статті 1 Закону України “Про захист прав споживачів”, споживач – фізична особа, яка придбаває, замовляє або має намір придбати продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника.

Згідно з частиною другою статті 1 та частиною першою статті 5 Закону України “Про третейські суди” фізичні особи мають право передати на розгляд третейського суду будь-який спір, який виникає з цивільних чи господарських правовідносин, крім випадків, передбачених законом. Спір може бути переданий на розгляд третейського суду за наявності між сторонами третейської угоди, яка відповідає вимогам цього Закону. Отже, обов’язковими умовами розгляду справи третейським судом є такі: 1) спір виникає із цивільних чи господарських відносин, 2) договір передбачає розгляд спору третейським судом. Водночас Законом України “Про третейські суди” визначені категорії справ, які, незважаючи на їх цивільну природу, не можуть бути підвідомчі третейським судам. Зокрема, це справи, які відповідно до закону підлягають вирішенню виключно судами загальної юрисдикції або Конституційним Судом України (пункт 11 частини першої статті 6).

Відповідно до підпункту 6 частини першої статті 4 Закону України “Про захист прав споживачів” споживачі мають право на звернення до суду та інших уповноважених органів державної влади за захистом порушених прав. Зазначені правові приписи дають підстави вважати, що судом у розумінні статей 4, 5 та 22 Закону України “Про захист прав споживачів” є суд загальної юрисдикції.

Враховуючи викладене, слід зробити висновок, що розгляд справ та вирішення спорів про захист прав споживачів відповідно до вимог законів України “Про захист прав споживачів” та “Про третейські суди” не належить до компетенції третейських судів, оскільки є виключною прерогативою судів загальної юрисдикції.

Статтею 55 Конституції України закріплено право громадянина на захист прав та свобод у судовому порядку. Відповідно до ч. 1 ст. 27 Цивільного кодексу України (ЦК України) правочин, що обмежує можливість фізичної особи мати не заборонені законом цивільні права та обов’язки, є нікчемним. Оскільки пункти 10.1 – 10.9 Договору порушують конституційні права громадянина на звернення до суду за захистом своїх законних прав та інтересів, то вони, відповідно до положень ч. 2 ст. 215 ЦК України, є нікчемними, а тому визнання недійсними у судовому порядку окремо не потребують.

Також слід врахувати, що за своєю природою споживач у розумінні положень Закону України “Про захист прав споживачів” є, зокрема, покупцем товарів та послуг. Згідно з частиною четвертою статті 698 ЦК України умови договору, що обмежують права покупця – фізичної особи порівняно з правами, встановленими чинними нормами ЦК України та законодавством про захист прав споживачів, є нікчемними. Відтак, умови третейської угоди, згідно з якими споживачі не можуть реалізувати свого права на захист їх прав у державному суді, є нікчемними, оскільки обмежують споживачів у праві, передбаченому Законом України “Про захист прав споживачів”.

Отже, відповідно до ч. 2 ст. 109 Цивільного процесуального кодексу України (далі – ЦПК України) та ст. 22 Закону України «Про захист прав споживачів» дана справа підсудна Оболонському районному суду м. Києва (оскільки Відповідач знаходиться за адресою: м. Київ, провулок Балтійський, 20 й відповідно до адміністративного поділу відноситься до Оболонського району).


ВАЖНО!!!

Это заключение о НИЧТОЖНОСТИ третейской оговорки я взял на сайте Верховного Суда Украины.
:bi:


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 4 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія